Strona główna
O nas
Wybory 2023
Deklaracja ideowa
Deklaracja członk.
Hymn SN
Statut SN
Kalendarz wydarzeń
Galeria
Kontakt do nas
Forum dyskusyjne
Ciekawe linki


Kalendarz wydarzeń
W obronie prześladowanego Grzegorza Brauna
Sejm RP 21-12-2023 r.

obejrzyj...
ALEKSANDER JABŁONOWSKI MACIEJ PORĘBA I LUDWIK WASIAK SYTUACJA GEOPOLITYCZNA NA WSCHODZIE 18-11-2018 r.


11-11-2018 roku - w 100. rocznicę odzyskania niepodległości
Roman Dmowski odznaczony pośmiertnie Orderem Orła Białego

obejrzyj...11-11-2018 r.  LUDWIK WASIAK SN SALUT SZTANDAREM DMOWSKIEMU I PIKIETA W OBRONIE LWOWA PRZED AMB. UKRAINY

obejrzyj...


 
ALEKSANDER JABŁONOWSKI LISTA DO SEJMIKU MAZOWIECKIEGO NFP ZWIĄZEK SŁOWIAŃSKI STRONNICTWO NARODOWE

 

TELEWIZJA NARODOWA

Panowie:

1) Mecenas Włodzimierz Rynkowski (Związek Słowiański)

2) Wojciech Olszański (ps. Aleksander Jabłonowski, Narodowy Front Polski)

3) Ludwik Wasiak (Stronnictwo Narodowe im. Dmowskiego Romana)

omówili polityczną sytuację w województwie mazowieckim, łódzkim i świętokrzyskim - ze szczególnym uwzględnieniem pracy Pana Adolfa Kudlińskiego.

Pan Kudliński jest w środowisku TELEWIZJI NARODOWEJ osobą szanowaną i wskazywaną jako osoba opiniotwórcza - na kogo głosować w wyborach samorządowych w województwie świętokrzyskim. Na filmie podano telefony do w/w polityków w celu dalszej działalności wyborczej. Szczególnie istotne obecnie jest zebranie podpisów i formalne zarejestrowanie kandydatów.

Czołem Wielkiej Polsce!


oglądaj - Konferencja prasowa


28-6-2018 r. - LUDWIK WASIAK I SALUT SZTANDAREM

W PRAWDZIWĄ 99. ROCZNICĘ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

oglądaj...


11-11-2017 r. - 99. rocznica odzyskania niepodległości
przy pomniku Romana Dmowskiego w Warszawie

czytaj więcej...

i jeszcze...

i jeszcze...


3-7-2017 r. - 98. rocznica podpisania traktatu Wersalskiego

czytaj więcej...


28-6-2017 r. - Uroczyste Obchody 98. rocznicy Odzyskania Niepodległości

(podpisanie Traktatu Wersalskiego)

czytaj więcej...


27-6-2017 r. - 98. rocznica Traktatu Wersalskiego

występ Jana Pietrzaka przy pomniku I.J. Paderewskiego

czytaj więcej...


25-6-2017 r. - występ Andrzeja Rosiewicza w 98. rocznicę Traktatu wersalskiego

czytaj więcej...Odpowiedź na wniosek

Prezesa SND Ludwika Wasiaka
do Prezydenta RP o ułaskawienie Mateusza Piskorskiego

czytaj więcej...Wniosek SND do Prezydenta RP

"PANIE PREZYDENCIE, UWOLNIJ MATEUSZA PISKORSKIEGO"


29 XII 2016 r. - Prośba Prezesa Wasiaka do Prezydenta Andrzeja Dudy o uwolnienie z aresztu kolegi narodowca. Doktor Mateusz Piskorski jest oskarżony o szpiegostwo na rzecz Chin i Rosji i przebywa w areszcie wydobywczym już ponad pół roku. Ludwik Wasiak prosi Pana Prezydenta o wsparcie uwolnienia Piskorskiego z aresztu.

czytaj więcej...Echa wydarzeń w prasie łódzkiej z 11 listopada 2016 roku pod pomnikiem Romana Dmowskiego.
Scan artykułu z "Dziennika Łódzkiego" z 9 grudnia 2016 roku w formacie .jpg.Warszawa - Rozdroże 
Święto Niepodległości 11-11-2016 roku obchodziliśmy pod pomnikiem z:

Prezydent Andrzej Duda
składa kwiaty pod pomnikiem Romana Dmowskiego

do obejrzenia

Naczelnik Jarosław Kaczyński
pod pomnikiem Romana Dmowskiego

do obejrzenia

Ludwik Wasiak o salucie dla naczelnika państwa polskiego Jarosława Kaczyńskiego

wysłuchaj28-06-2016 r.
97. rocznica podpisania Traktatu Wersalskiego
Poczet Sztandarowy SND w Warszawie pod pomnikiem Romana Dmowskiego (foto w galerii)

     Prezes Stronnictwa Narodowego, kultywującego mundury organizacyjne odkrywał ważne tematy na wiele lat przed modnym obecnie Wojciechem Olszańskim vel Aleksandrem Jabłonowskim, aktorem również występującym w polskim uniformie.

     Warto wiedzieć jaka jest kolejność przekazu patriotycznego idącego obecnie ku młodemu pokoleniu. W naszym państwie, będącym bardziej enklawą urządzoną dla Polaków niż terytorium państwowym zarządzanym przez suwerena, czyli naród polski- toczy się szczególny rodzaj wojny informacyjnej - antypolska okupacja informacyjna. Bronimy się przed okupantem na wiele sposobów, jednym z nich jest dorobek średniego pokolenia narodowców, które nie poddało się manipulacjom ZChN-owskim, ROP-owskim, AWS-owskim, LPR-owskim, wszechpolskim i przetrwało rok 2007-my, który miał być końcem endecji w polityce.


2-1-2016 r.
NOWY ROK NARODOWCÓW. ROMAN DMOWSKI 2016

     Tamten pogrzeb był największą manifestacją oporu wobec masońskiej Władzy prowadzącej do przegranej wojny z Sowietami i Nazistami, i do całkowitej rzezi Polaków. Został po tamtym momencie grób na Bródnie, pomnik na Rozdrożu, Msza w Archikatedrze...

     Data tej śmierci (noc z 1-go na 2-gi stycznia 1939) jest dziwna. Jakby ktoś przygotowywał Polskę świadomie do rozbiorów między Rosję Sowiecką i Niemcy Nazistowskie. Zachodzi podejrzenie, że Roman Dmowski został otruty przez masonów WASP-owskich, którzy się obawiali, że były minister spraw zagranicznych mający powiązania z wywiadem Japonii, znający język japoński - może spowodować dogadanie się Polski z Japonią, Niemcami i Włochami - czyli wyjście z WASP-owskiej strefy wpływów. Wtedy nie było by II Wojny Światowej, tej ponurej rozgrywki obliczonej na zdominowanie globu przez pro-syjonistyczne chazarskie Siły Zła, obecnie nazywane Siłami NWO, a przed dwoma tysiącami lat zdefiniowane przez Świętego Jana Ewangelistę jako Synagoga Szatana.

     Data śmierci czasem jest błogosławieństwem i znakiem. Okazją do spotkań, cezurą czasową, nawet, kiedy Zmarły zasłużył na Niebo - Kościół Święty Matka Nasza zaleca w ten szczególny dzień świętować, rozpamiętywać ważne wydarzenia, cieszyć się wejściem duszy bohatera do Nieba.

     Piłsudski, Dmowski, Kolbe, Kaczyński i Świtoń odeszli w szczególne dni, które stały się ważnym punktem w kalendarzu. Dzisiaj, 2-go stycznia 2016 spotykamy się u progu Nowego Roku nad grobem Romana Dmowskiego, przy jego pomniku na Placu Na Rozdrożu i na Mszy Świętej w Archikatedrze  Warszawskiej. Jest okres świąteczny, łamiemy się opłatkiem, śpiewamy kolędy.

 1) Spotkanie nad grobem (godz. 1200).

     Tradycją narodowców zainicjowaną przez Sławomira Zakrzewskiego i Dariusza Benedykta Ciesielskiego jest spotkanie o godzinie 1200 na Cmentarzu Bródnowskim. Tak jak mówi piosenka wojskowa "o ojców grób bagnetów poostrz stal" - tak i zebrani doświadczają niezwykłej atmosfery tego miejsca. Szczególnym dysonansem jest porównanie wielkich dokonań Dmowskiego ze skromnością jego grobu, jednego z wielu na kwaterze w pobliżu kościoła cmentarnego. Patrioci przyozdobili miejsce pochówku majestatyczną kratą, która poprawia nieco ogólne ubóstwo tego miejsca. Na szczycie grobu stoi popiersie Dmowskiego wyrzeźbione przez Bartłomieja Kurzeję, polskiego słynnego artystę rzeźbiarza.

     Nad grobem wypowiadane są ważne oświadczenia dotyczące polskich spraw bieżących, ostatnio doszło do sporego dysonansu między Arturem Zawiszą a Sławomirem Zakrzewskim, kiedy Zakrzewski ośmielił się zarzucić Ruchowi Narodowemu wręcz zdradę i narażanie młodzieży polskiej na śmierć podczas zamieszek na Moście Poniatowskiego, co bardzo uraziło Zawiszę, który nie chcąc dopuścić do gorszących kłótni nad grobem - opuścił zgromadzenie.

     Dzisiaj spodziewamy się przedstawienia polskiej opinii publicznej Pana Generała PDS Ludwika Wasiaka, niedawno awansowanego, który ma wezwać do wstępowania w szereg strzelców i wsparcia w ten sposób odbudowania polskiej siły zbrojnej przez Rząd Beaty Szydło. Towarzyszyć Generałowi Wasiakowi ma Zbigniew Skatulski i delegacja narodowców łódzkich.

     Na koniec tego punktu programu udajemy się do Restauracji Jagiellonka na obiad. Klimat typowo praski.

  2) Spotkanie przy pomniku (godz. 1700)

     Innym punktem programu tego dnia jest popołudniowe zgromadzenie przy pomniku na Placu Na Rozdrożu. Dzisiaj owe zgromadzenie organizuje Bartłomiej Kurzeja (twórca kultowego popiersia) oraz Wojciech Bardoński (szef Klubu Narodowej Demokracji).

     Zaproszeni są ambasadorowie Rosji i Białorusi, ponieważ podczas tego punktu programu jest okazja do wygłoszenia ważnych oświadczeń o charakterze międzynarodowym. Spodziewamy się, że Ambasador Rosji nawiąże do tego, że Dmowski był posłem do Dumy w Petersburgu, czyli ważnym członkiem elity carskiej Rosji. Dzisiaj, kiedy masoni szykują wielką wojnę z Rosją i Chinami takie niby drobne oświadczenie przyjazne wobec Wielkiego Polaka może mieć wagę globalną.

     Innym ważnym oświadczeniem w tym miejscu mają być oficjalne przeprosiny złożone na ręce Ambasadora Białorusi za niefortunną, antysłowiańską i godzącą w przyjaźń polsko-białoruską wypowiedź ongiś lidera narodowców Romana Giertycha, który publicznie oferowa�� się jako pośrednik w rozbrojeniu Białorusi z rzekomego arsenału nuklearnego.

     Na koniec tego punktu udajemy się do Baru Przejście (tam gdzie zabili Łysego) na skromny poczęstunek. Klimat typowo śródmiejski.

 3) Msza w Archikatedrze (godz. 1900)

     Wieczystą Mszę za duszę Dmowskiego w Archikatedrze Warszawskiej zamówił Św. Pam. Kolega Leon Mirecki z siostrą Marią Mirecką-Loryś. Niestety, dotąd tej Mszy nie odprawiał tak jak się Dmowskiemu należy Arcybiskup Warszawski, lecz pomniejsi księża. Jest to wielka niesprawiedliwość, zwłaszcza kiedy się ma świadomość, że w tej samej archikatedrze okazały, a nienależny pogrzeb katolicki miał Profesor Geremek, wielki mason pracujący przeciwko narodowi polskiemu. Zwykle po nabożeństwie przy epitafium Dmowskiego (prawa nawa, pośrodku) narodowcy się wypowiadają, ale są wypraszani przez pewne anonimowe służby kościelne, które chcą zamykać już świątynię i do spraw narodowych polskich związanych z Dmowskim podchodzą sceptycznie.

     Na koniec tego punktu programu łamiemy się opłatkiem i śpiewamy kolędy. Klimat narodowo-katolicki, świąteczny.

 /-/ Eugeniusz Sendecki


11-11-2015 roku
PREZYDENT DUDA I NARODOWCY
POD POMNIKIEM DMOWSKIEGO
PLAC NA ROZDROŻU WARSZAWA

OGLĄDAJ FILM


6-11-2014 r.
OŚWIADCZENIE PREZESA SN (im.D.R.) LUDWIK WASIAK CENTRUM PRASOWE PAP cz. I

wysłuchaj

cz. II

wysłuchaj2-1-2012 r.
73. ROCZNICA SMIERCI ROMANA DMOWSKIEGO - OBCHODY W WARSZAWIE

wysłuchaj

 
Roman Dmowskispan>